خودرو تخت گاز به استقبال گرانی می رود

خودرو تخت گاز به استقبال گرانی می رود

در حالی که با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته نوسانات قیمتی در بازار خودرو به حداقل رسیده است خودروهای گروه پژو کماکان تخت گاز در حال پیشروی در مسیر افزایشی هستند.

در ۲۴ ساعت گذشته نوسانات قیمتی در بازار خودرو به حداقل رسیده است اما نه در بین خودروهای پژو؛ در بین خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۵ که دیروز ۵ میلیون تومان گران شده بود امروز ۵ میلیون تومان دیگر نیز گران شد و ۲۸۵ میلیون تومان قیمت خورد و مدل ترمز عقب کاسه ای این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان دیگر گران شد و ۲۸۰ میلیون تومان قیمت خورد و پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۹ نیز در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش قیمت ۱۵ میلیون تومانی به قیمت ۹۳۰ میلیون تومان رسید.

سایر خودروهای موجود در بازار در این مدت از نوسانات قیمتی در امان ماندند و تنها خودرو سمند lxef۷ مدل ۹۹ در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش قیمت ۳ میلیون تومانی به قیمت ۲۵۰ میلیون تومان رسید و گفتنی است که  کوییک دنده ای مدل ۹۹ نیز در این مدت با افزایش قیمت ۱.۸۹ درصدی به قیمت ۱۵۹ میلیون تومان رسیده است.

طبق آخرین گزارش ها از بازار خودرو  پراید در سه روزگذشته از نوسانات قمیتی در امان بوده است؛ خودرو پراید ۱۱۱ در این مدت بر روی قیمت ۱۴۳ میلیون تومان ثابت مانده است و پراید ۱۳۱ نیز در این مدت بر روی قیمت ۱۲۹ میلیون تومان ثابت مانده است و پراید ۱۳۲ نیز در این مدت بر روی قیمت ۱۲۳ میلیون تومان ثابت مانده است و پراید ۱۵۱ نیز امروز ۱۴۲ میلیون تومان قیمت خورده است و خودروهای تیبا نیز مانند خودروهای پراید در این مدت از نوسانات قیمتی در امان مانده اند و بنابر آخرین گزارش ها در حال حاضر تیبا ۲ رینگ فولادی مدل ۱۳۹۹ نزدیک به ۱۴۵ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز ۱۵۱ میلیون تومان قیمت دارد.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.