سه پروژه سرزمین ایرانیان (آیلند ) صاحب طرح اجرایی طراحی داخلی شد

سه پروژه سرزمین ایرانیان (آیلند ) صاحب طرح اجرایی طراحی داخلی شد

هیات داوران راند نخست مسابقات طراحی آیلند پس از ۵ ساعت شور، غیر از کلوپ گلف برای سه پروژه دیگر حاضر در رقابت، طرح های برگزیده را معرفی کردند.

ساختمان سوپر کارت، بوتیک هتل و ریس کنترل سرزمین ایرانیان(آیلند )صاحب طرح اجرایی طراحی داخلی شدند.
به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری ، هیات داوران راند نخست مسابقات طراحی آیلند پس از ۵ ساعت شور، غیر از کلوپ گلف برای سه پروژه دیگر حاضر در رقابت، طرح های برگزیده را معرفی کردند.
درباره آثار رسیده ، سیدجواد موسوی مدیرعامل آیلند به همراه اعضای کمیته داوری نظر دادند و آثار برگزیده را انتخاب کردند که در روز اختتامیه این برگزیدگان معرفی خواهند شد. موسوی در پایان جلسه داوری، این روز را روزی بزرگ و خوب برای آیلند نامید و برای بهره برداری هرچه سریعتر این پروژه ها ابراز امیدواری کرد.
عبدی نژاد معاون شهرسازی آیلند نیز با اشاره به اهمیت این رویداد اشاره داشت:«ما امیدواریم پس از انتخاب آثار برگزیده ، با طی پروسه قانونی و اجرای عملیاتی این طرح ها با توجه به اولویت بتوانیم تا پایان امسال شاهد بهره برداری از این مجموعه ها باشیم»
سیاوش مهدی زاده مدیر فستیوال طراحی آیلند هم با اشاره به گام نخست مسابقه طراحی ابراز امیدواری کرد بزودی پروژه های بعدی شهر هم به مسابقه گذاشته شوند و شاهد ارسال طرح های خلاقانه بیشتری از جوانان طراح در این رویداد باشیم.»

 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.