گشایش سهام هلدینگ نگین گردشگری با نماد

گشایش سهام هلدینگ نگین گردشگری با نماد "گنگین" در هفته جاری

سهام هلدینگ اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان(سهامی عام) با نماد " گنگین" هفته جاری در بازار پایه زرد فرابورس گشایش می‌شود.

سهام هلدینگ اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان(سهامی عام) با نماد " گنگین" هفته جاری در بازار پایه زرد فرابورس گشایش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، مدیرعامل شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان با اعلام این خبر اظهار امیدواری کرد سهام شرکت نگین با قیمت مطلوبی در هفته جاری باز شود ضمن اینکه هیات مدیره شرکت تمام تلاش خود را خواهد کرد تا ارزش سهام به واسطه عملکرد مطلوب، وضعیت خوب و رو به رشدی داشته باشد.
حسن کدخدا افزود: با توجه به دارایی‌های در اختیار و برنامه‌های آتی شرکت اصلی و شرکت‌های زیرمجموعه، ارزش بالایی برای سهام آن متصور هستیم. 
وی سرمایه ثبتی شرکت را 3000 میلیارد ریال ذکر کرد وگفت: بودجه‌ای که امسال برای شرکت درنظر گرفته شده، نشان از رشد سود در مقایسه با سال‌های گذشته دارد.
 کدخدا با اشاره به رعایت تمامی دستورالعمل‌ها افزود: سهام هلدینگ نگین گردشگری با نماد "گنگین" در گروه هتل رستوران گشایش می‌شود اما اقدامات اولیه برای اخذ مجوز و تبدیل نگین به هلدینگ نهاد مالی و قرار گرفتن در گروه هلدینگ چند رشته‌ای شروع شده و تا چند ماه آینده شاهد تغییر تابلو وتغییر طبقه بندی شرکت خواهیم بود.
کدخدا ادامه داد: شرکت نگین در حال حاضر دارای هلدینگ ماهان و چندین شرکت زیرمجموعه در زمینه ساختمانی و بازار سرمایه است که خود هلدینگ ماهان در قالب چند شرکت در حوزه فولاد و صنعت و معدن فعالیت می‌کند ضمن اینکه این هلدینگ اکنون طرح‌های توسعه مهمی در دست اجرا دارد.
مدیرعامل هلدینگ اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان اظهار کرد: شرکت نگین همچنین اقدامات لازم برای تشکیل هلدینگ ساختمانی را به سرانجام رسانده و برای سال 1400 برنامه افزایش چندین شرکت در ذیل این هلدینگ ساختمانی در دستور کار قرار دارد.
کدخدا گفت: با توجه به پیش‌بینی‌هایی که از برنامه دولت در خصوص ساخت و ساز و حوزه مسکن داریم، امیدواریم این هلدینگ ساختمانی بتواند به کمک شرکت های زیرمجموعه،  سود خوبی را برای شرکت هلدینگ نگین ایجاد و به این شرکت منتقل کند.  
وی افزود: همچنین ایجاد هلدینگ بازار سرمایه در دستور کار قرار دارد که امیدواریم به زودی و در سال جاری عملیاتی شود.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.