کدام مدارس از اول آبان بازگشایی می‌شوند؟

کدام مدارس از اول آبان بازگشایی می‌شوند؟

نیمه دوم آبانماه همه مدارس با واکسیناسیون بالای ۸۰ درصد،دانش آموزان بازگشایی کامل می‌شوند و سرویس مدارس نیز باید هر دو دز واکسن را دریافت کرده باشند و البته تمهیداتی در این زمینه نیز دیده ایم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد: مدارس زیر ۳۰۰ نفر در اول آبان ماه بازگشایی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، موحدی فرد در ارتباط با خبر ۲۰ گفت: بازگشایی به تدریج ازاول آبان ماه بامدارس زیر ۳۰۰ نفر با دستورالعمل صفر شش ، سرانه فضای کلاس برای هر دانش آموز دو و بیست و پنج صدم متر مربع و دستورالعمل صفر هفت که سختگیرانه ترنیز است و به زودی ابلاغ ، انجام می‌شود.

وی افزود: دیگر مدارس بتدریج از نیمه ابان ماه بازگشایی میشوندو تاکنون ۶۵ درصد دانش آموزان استان یزد و ۸۵ درصد معلمان و اکثر والدین واکسینه شده اند و باید تمهیدات بازگشایی دیده شود و آموزش در دیگر مدارس ترکیبی خواهد بود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد گفت:نیمه دوم آبانماه همه مدارس با واکسیناسیون بالای ۸۰ درصد،دانش آموزان بازگشایی کامل می‌شوند و سرویس مدارس نیز باید هر دو دز واکسن را دریافت کرده باشند و البته تمهیداتی در این زمینه نیز دیده ایم.

 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.