‌گلشیفته فراهانی در جمع ده ستاره نوظهور ۲۰۲۰

‌گلشیفته فراهانی در جمع ده ستاره نوظهور ۲۰۲۰

▫️با نزدیک شدن به پایان سال میلادی ۲۰۲۰، سایت IMDB بر اساس میزان بازدید اکانت‌های ستارگانش، مخصوصا در قسمت IMDB Pro لیستی از برترین ستارگان نوظهور سال ارائه داده است.

▫️با نزدیک شدن به پایان سال میلادی ۲۰۲۰، سایت imdb بر اساس میزان بازدید اکانت‌های ستارگانش، مخصوصا در قسمت imdb pro لیستی از برترین ستارگان نوظهور سال ارائه داده است.

▫️ستارگانی که درخششان در آثار مختلف باعث شده بازدید زیادی از صفحه آنها شود و در مجموع این لیست ده نفره در سایت imdb حدود ۲۰۰ میلیون بازدید یکتا داشته است. در رتبه هشتم این لیست گلشیفته فراهانی قرار گرفته که امسال با فیلم extraction تمام توجهات را به خود جلب کرد.
▫️سایت imdb درباره فراهانی می نویسد:« فراهانی با بازی در فیلم «مجموعه دروغ ها» ریدلی اسکات به اولین بازیگر زن ایرانی بعد از انقلاب تبدیل شد که در یک فیلم هالیوودی ایفای نقش می کند. فراهانی در سال ۲۰۲۰ در فیلم اکشن «استخراج (extraction)» بازی کرد که به موفقیت غیرمنتظره ای در سرویس نتفلیکس بدل شد. فراهانی به زودی در سریالی برای سرویس +apple tv به نام «هجوم» ایفای نقش می کند که روایتی شبیه «جنگ دنیاها» دارد.»

 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.