‌رسانه‌ی «میلی» یا «پیشگو»

‌رسانه‌ی «میلی» یا «پیشگو»

‌صبح بارانی امروز با این خبر شروع شد: شجریان دوباره بستری شد، او در وضعیت کما به سر می‌برد.

حالا دوباره همه مضطرب‌اند. گویا وضعیت او این‌بار شدیدتر از بار گذشته است. فضای مجازی پر می‌شود از واکنش‌ها. همه پیگیرند. به فاصله یکی دو ساعت خبرگزاری صدا و سیما خبر مر گ خسرو آواز ایران را منتشر می‌کند. همه شوکه شده‌اند. بسیاری از رسانه‌های دیگر نیز از روی دست صدا و سیما خبر را می‌چرخانند. همه جا خبر مرگ است.

‌ بسیاری سوگواری‌شان را اغاز کرده‌اند. در پاسخ به جو بوجود آمده خانه شجریان و خانه موسیقی به سرعت واکنش نشان می‌دهند. اشاره‌ها رو به بیمارستان جم و دکتر حسن عباسی است. خبر با شدت تکذیب می‌شود. گزارش می‌آید که حال هنرمند محبوب ما از یکشنبه شب تا به اکنون هیچ تغییری نداشته است. اما سیل پا گرفته را راه بازماندن نیست. 
◽️اکنون که این کلمات را می‌خوانید احتمالا بسیاری در اندوه از دست دادن شجریان‌اند. اندکی بعد صدا و سیما دست از پا درازتر خبرش را از سر در خبرگزاری برمی‌دارد. باید پرسید که صدا و سیما از این به پیشواز رفتن‌ها چه سودی می‌کند؟ رسانه‌ای که تا دیروز رسانه‌ی میلی خوانده می‌شد حالا امروز به کسوت پیشگویی هم درآمده و می‌خواهد غیب بخواند؟ 

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.